EMSCULPT NEO

EMSCULPT NEO NEDİR?

EMSCULPT NEO, eşzamanlı olarak senkronize RF ve HIFEM+ enerjileri yayan bir aplikatörün tedavi edilecek alana sabitlenmesi ile uygulanır.
Radyofrekans ısıtması ile, kas sıcaklığı hızla birkaç derece yükselir. Bu, herhangi bir antrenmandan önce bir ısınma aktivitesine benzer şekilde, kasları strese maruz kalmaya hazırlar.

NE İŞE YARAR ?

4 dakikadan daha kısa bir sürede deri altı yağındaki sıcaklık apopitozise neden olur yani yağ hücreleri kalıcı olarak hasar görür ve devam eden süreçte yavaş yavaş vücuttan atılır. HIFEM+ enerjisi, bölgedeki kas liflerini egzersiz sırasında elde edilemeyen yoğunluklarda kasar, bu da kas liflerinin ve hücrelerinin sayısında ve büyümesinde bir artışa neden olur, 30 dakika gibi bir sürede yaklaşık 20 bin kez kasılma sağlar ki bunu sporla bile yapmak mümkün değildir.

KLİNİK ÇALIŞMALAR;

Klinik çalışmalar, tedavi tamamlandığında yağ hücrelerinde ortalama %30’luk bir azalma ile beraber kas kütlesinde de %25’lik bir artış olduğunu göstermiştir.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Emsculpt Neo ile karın kası yapmak, kalça şekillendirmek, daha sıkı kollara sahip olmak, daha biçimli ve sıkı  bacaklara sahip olmak mümkün, hem de spor salonlarında saatlerinizi harcamadan, yorulmadan.

KİMLERE UYGULANABİLİR?

18 yaşından itibaren tüm bireylerde uygulanabilir.

TEDAVİ SÜRECİ;

Tedavi protokolü haftada 1 ya da 2 kez planlanarak 4 seans uygulanması önerilmektedir.Her bir seans (tek bölge) 30 dakika sürmektedir.

UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

İşlem sonrasında günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz