VANQUISH-ME (TEMAZSIZ ESTETİK)

VANQUISH-ME (TEMAZSIZ ESTETİK)

Düzenli spor ve diyete rağmen vücudun bazı bölgeleri istenen ölçüde incelmemektedir. Özellikle karın, kalça, üst bacak, bel, kol altı bölgelerindeki fazla yağlardan kurtulmak çok da kolay değildir.

Bölgesel yağlanmaya karşı ise çeşitli etkili yöntemler bulunmaktadır. Merkezimizde de çeşitli cihazlarla uygulanmaktadır. Bölgesel zayıflamada sağlıklı ve verimli sonuç veren bu yöntemler sayesinde kişinin  incelme ve sıkılaşmanın yanı sıra kasların güçlenmesi de sağlanmaktadır.

VANQUISH-ME NEDİR?

İnvaziv olmayan yağ hücresi bozulması için ikinci nesil temassız teknolojidir.Sektördeki en geniş tedavi alanı ile tek seansta rakipsiz hasta konforu ve güvenliği ile gerçekleşir.

 

NASIL ÇALIŞIR?

Patentli selektif RFTM teknolojisi , Vanquısh-me ' nin tüm karın bölgesinin veya iç ve dış uylukların çevresini küçültmesine olanak tanır.

 

KİMLERE UYGULANABİLİR?

18 yaşından itibaren tüm bireylerde uygulanabilir.Aynı zamanda invaziv (dolgu - botox) işlem yaptıran kişiler içinde uygun bir yöntemdir.

 

TEDAVİ SÜRECİ;

Tedavi protokolü haftada 1 ya da 2 kez planlanarak 4 seans uygulanması önerilmektedir.Her bir seans 45 dakika sürmektedir.

 

UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

İşlem sonrasında günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.