EMTONE

EMTONE

Bacak, kol ve kalça bölgesinde düzensiz ve fazla yağ birikimi sonucu ortaya çıkan, portakal kabuğu görünümüne neden olan selülitin, tek başına diyet veya sporla ortadan kalkması mümkün olmayabilir. Selülit sadece problem değil, aynı zamanda bir sağlık problemidir ve uzman kişilerce uygulanmalıdır.

EMTONE NEDİR?

EMTONE,  Termal ve mekanik enerjiyi birlikte kullanarak ameliyatsız selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma işlemi yapan ilk FDA onaylı bir sistemdir. 

Emtone teknolojisinin fark yaratan esas avantajı; selülite etki eden dolaşım bozukluğu, elastin ve bağ doku bozukluğu, fazla yağlanma gibi sorunlarla beraber cilt sıkılaştırma etmenlerinin hepsine aynı anda uygulama yapıp ve uygulamanın hemen ardından etkiyi anlık olarak gösteren bir teknoloji olmasıdır.

Emtone teknolojisi ile;


* Yağ çeperlerini küçültme,     
* Kollajen yenileme,            
* Cilt elastikiyetini onarma,          
* Kan dolaşımını arttırma,                   
* Metabolizma hızlandırma tek bir cihaz ile mümkün olmaktadır.

 KAÇ SEANS UYGULANMASI ÖNERİLİR?


Tedavi programı fiziki muayenede kişiye özel hazırlanmaktadır.Seanslar haftada bir olarak planlanır ve 4 seans devamlılık gerekir. Bazı hastalarda ek seanslara ihtiyaç duyulabilir. Bir tedavi seansı, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak bir bölge için genellikle  yaklaşık 20-30 dakika sürer.

KİMLERE UYGULANIR?

18 yaşından itibaren tüm bireylerde uygulanabilir.

UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

İşlem sonrasında normal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.